COMPLIANCE MONITORING AND SAFETY OFFICER

Career

Uvítáme ve svých řadách nového kolegu či kolegyni do našeho oddělení sledování shody a letové bezpečnosti (Compliance Monitoring & Safety).

Nabízíme atraktivní práci ve tvořivém prostředí naší společnosti, stabilní rozvoj a perspektivu odborného a případně i manažerského růstu v oboru. Zajímavé platové ohodnocení u naší společnosti závisí na profesionální zdatnosti a požadovaném pracovním nasazení.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, nejlépe v leteckém oboru
  • Dobrou orientaci v oblasti letecké dopravy
  • Znalost provozních procesů a legislativy v obchodní letecké dopravě
  • Velmi dobrý přehled v oblastech Safety a Compliance Monitoring
  • Praxi v oboru civilního letectví alespoň 2 roky
  • Zkušenost s prováděním auditů vítána
  • Výbornou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, týmového ducha
  • Trestní bezúhonnost

Náplň práce:

  • Auditorská činnost a rozvoj systému sledování shody v oblasti provozu AOC a CAMO
  • Správa a vedení agendy integrovaného systému řízení
  • Sledování měnících se legislativních, provozních a bezpečnostních požadavků a následná implementace do bezpečnostních standardů a provozních příruček
  • Správa systému řízené dokumentace společnosti a její rozvoj
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti pro zajištění bezpečnostních standardů

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti v oblasti soukromé letecké dopravy
  • Různorodou a zajímavou práci v příjemném mladém kolektivu
  • Pracoviště na Praze 6 – Dědinská, v blízkosti Letiště Ruzyně
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost aktivně se podílet na rozvoji a moderní podobě celé společnosti
  • Nástup možný ihned

Pokud máte zájem o tuto pozici, vyplňte prosím formulář pod tímto textem a nezapomeňte přiložit aktuální CV. Budeme se na Vás těšit na pohovoru.  Tým Eclair Aviation

Career contact form

Add file
Attached from files.

Your personal data will be processed under the Terms and Conditions of Personal Data Processing.