HR & Office Manager

Career

Letecká společnost ECLAIR Aviation, s. r. o. hledá do svého pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici: HR & Office Manager

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office;
  • znalost z oblasti personalistiky;
  • praxe na podobné pozici výhodou;
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;
  • schopnost samostatně řešit přidělenou agendu;
  • bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.

Náplň práce:

  • asistence u personálního řízení společnosti;
  • zajištění kompletní personální agendy;
  • příprava podkladů pro mzdy;
  • zastřešení veškerých náležitostí spojených s nástupy a výstupy zaměstnanců;
  • organizace školení a zdravotních prohlídek;
  • evidence školení zaměstnanců;
  • spoluúčast na tvorbě interních směrnic, postupů;
  • zajištění chodu kanceláře;
  • účast na pravidelných provozních poradách;
  • úzká komunikace s kolegy napříč společností;
  • spolupráce s účtárnou.

Nabízíme:

  • práci u perspektivní letecké společnosti;
  • příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • práci v profesionálním a přátelském kolektivu;
  • nástup: březen 2020, případně po domluvě;
  • pracovní úvazek: HPP.

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Career contact form

Add file
Attached from files.

Your personal data will be processed under the Terms and Conditions of Personal Data Processing.