Office Manager

Career

Letecká společnost ECLAIR Aviation, s. r. o. hledá do svého pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici: Office Manager

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office;
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;
  • schopnost samostatně řešit přidělenou agendu;
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič;
  • bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost;
  • praxe na obdobné pozici vítána;
  • zájem o oblast letecké dopravy výhodou.

Náplň práce:

  • zajištění chodu kanceláří společnosti;
  • nákup vybavení, kancelářských potřeb a sortimentu do kuchyňky;
  • vítání a uvádění návštěv;
  • přijímání a expedice zásilek přes kurýrní služby;
  • zajištění agendy přijaté a odchozí pošty;
  • evidence mobilních telefonů a IT vybavení;
  • nákup letenek pro služební cesty zaměstnanců;
  • komunikace se správou budovy v sídle společnosti;
  • komunikace s úklidovou společností;
  • účast na pravidelných provozních poradách;
  • úzká spolupráce s kolegy napříč společností;
  • vyřizování ad hoc administrativních úkolů.

Nabízíme:

  • práci u perspektivní letecké společnosti;
  • příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • práci v profesionálním a přátelském kolektivu;
  • pracovní úvazek na HPP;
  • nástup možný ihned.

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Career contact form

Add file
Attached from files.

Your personal data will be processed under the Terms and Conditions of Personal Data Processing.