We are looking for aircraft engineer

Career

Sorry, this position is available only for czech - speaking person.

Do malého kolektivu hledáme posilu na pozici leteckého technika. Starat se budete o zajištění provozu flotily letadel skládající se z jednoho Large-size business jetu Global 6000 a dvou Super Mid-size business jetů Gulfstream G200. V blízké budoucnosti se chystá rozšíření flotily o 2 letadla v kategorii Mid-size jet a Light jet.

Požadujeme:

  • SŠ v technickém oboru
  • Platný průkaz AML B1 nebo prokazatelná praxe pro získání průkazu AML B1
  • Průkaz AML B2 výhodou
  • Schopnost orientace v anglické technické literatuře a komunikace se servisními středisky v Aj

Náplň práce:

  • Asistence posádce při odletech a příletech letadel
  • Provádění traťové údržby
  • Předávání a přebírání letadel z a do plánované údržby
  • Dohled na plánovanou údržbu ve smluvní Part 145 organizaci
  • Provádění výjezdů při některých AOG (standardně zajištěno smluvními Part 145 organizacemi)

Nabízíme:

  • Práci v malém kolektivu a možnost spoluvytvářet firemní prostředí
  • Možnost typového výcviku na provozované letouny
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Jsme rychle rostoucí společnost s pevným zázemím

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Career contact form

Add file
Attached from files.

Your personal data will be processed under the Terms and Conditions of Personal Data Processing.