HR & OFFICE MANAGER

Kariéra

Letecká společnost ECLAIR Aviation, s. r. o. hledá do svého pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici: HR & Office Manager

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office;
  • znalost z oblasti personalistiky;
  • praxe na podobné pozici výhodou;
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;
  • schopnost samostatně řešit přidělenou agendu;
  • bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.

Náplň práce:

  • asistence u personálního řízení společnosti;
  • zajištění kompletní personální agendy;
  • příprava podkladů pro mzdy;
  • zastřešení veškerých náležitostí spojených s nástupy a výstupy zaměstnanců;
  • organizace školení a zdravotních prohlídek;
  • evidence školení zaměstnanců;
  • spoluúčast na tvorbě interních směrnic, postupů;
  • zajištění chodu kanceláře;
  • účast na pravidelných provozních poradách;
  • úzká komunikace s kolegy napříč společností;
  • spolupráce s účtárnou.

Nabízíme:

  • práci u perspektivní letecké společnosti;
  • příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • práci v profesionálním a přátelském kolektivu;
  • nástup: březen 2020, případně po domluvě;
  • pracovní úvazek: HPP.

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Kontaktní formulář

Přidat soubor

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.