OFFICE MANAGER

Kariéra

Letecká společnost ECLAIR Aviation, s. r. o. hledá do svého pracovního týmu vhodného kandidáta na pozici: Office Manager

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání;
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office;
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;
  • schopnost samostatně řešit přidělenou agendu;
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič;
  • bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost;
  • praxe na obdobné pozici vítána;
  • zájem o oblast letecké dopravy výhodou.

Náplň práce:

  • zajištění chodu kanceláří společnosti;
  • nákup vybavení, kancelářských potřeb a sortimentu do kuchyňky;
  • vítání a uvádění návštěv;
  • přijímání a expedice zásilek přes kurýrní služby;
  • zajištění agendy přijaté a odchozí pošty;
  • evidence mobilních telefonů a IT vybavení;
  • nákup letenek pro služební cesty zaměstnanců;
  • komunikace se správou budovy v sídle společnosti;
  • komunikace s úklidovou společností;
  • účast na pravidelných provozních poradách;
  • úzká spolupráce s kolegy napříč společností;
  • vyřizování ad hoc administrativních úkolů.

Nabízíme:

  • práci u perspektivní letecké společnosti;
  • příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • práci v profesionálním a přátelském kolektivu;
  • pracovní úvazek na HPP;
  • nástup možný ihned.

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Kontaktní formulář

Přidat soubor
Přiloženo z souborů.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.