ÚČETNÍ

Kariéra

Do našeho týmu hledáme posilu, která nám pomůže se zajištěním plynulého chodu účtárny.

Eclair Aviation s.r.o. je česká společnost působící v oblasti obchodního letectví poskytující prémiové soukromé lety a špičkové letecké služby, jako je správa letadel, plánování letů, prodej letadel, poradenské služby a přeprava nákladu.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici minimálně jeden rok
  • Orientaci v účetní a daňové problematice
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office, zejména MS Excel
  • Znalost anglického jazyka zejména pro denní e-mailovou komunikaci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Chuť pracovat v týmu
  • Klíčová je pro nás pečlivost, samostatnost, loajalita a chuť učit se

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování účetních dokladů v systému Altus Vario
  • Komunikace s klienty, obchodními partnery, bankou, úřady a posádkami
  • Příprava účetních podkladů a reportů k dalšímu zpracování
  • Zajištění interního oběhu dokladů, skenování a archivace dokladů
  • Související účetně - administrativní agenda

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti v oblasti soukromé letecké dopravy
  • Pracoviště na Praze 6 - Dědinská, v blízkosti Letiště Ruzyně
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • Notebook a firemní mobil i k soukromým účelům
  • Po zkušební době možnost částečného home-office
  • Nástup možný ihned

Pokud máte o tuto pozici zájem, vyplňte prosím kontaktní formulář níže.

Kontaktní formulář

Přidat soubor
Přiloženo z souborů.

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.