Career

Letecká společnost Eclair Aviation s.r.o. hledá formou výběrového řízení kandidáty na pozice:

VIP Flight Attendant

Vybraná kandidátka:

• Pečuje o bezpečnost a komfort cestujících během přepravy

• Zajištuje V.I.P. catering dle požadavků cestujících

• V.I.P. servis na palubě

• Zodpovědnost za stav interiéru letadla a jeho vybavení

• Evropské a dálkové lety

Z kvalifikačních a odborných požadavků byste měla splňovat:

• SŠ/VŠ vzdělání

• Reprezentativní typ

• Plynulá komunikace v českém jazyce

• Výborná znalost AJ (slovem i písmem)

• Znalost RJ výhodou

• Praxe v letectví/ vysoké gastronomii

• Dobrý zdravotní stav

• Trestní bezúhonnost

Z pohledu osobnostních předpokladů hledáme osobnost:

• Efektivně komunikující, schopnou řešit konflikty a zátěžové situace

• Disponující kultivovaným vystupováním a dobrým mluveným projevem

• Snadně se orientující v zahraničí

• Odolnou vůči stresu s organizačními schopnosti, samostatnou

• Časově flexibilní, ochotnou pracovat přes víkendy a svátky

V případě nástupu Vám nabízíme:

• Zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi

• Získání cenných pracovních zkušeností

• Motivující mzdové ohodnocení

NÁSTUP: dle dohody

V případě zájmu zasílejte CV v ČJ a AJ spolu s fotografií na email career@eclair.aero.

Druhý pilot pro letadlo Bombardier Global 6000

Náplň práce:

• provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály Eclair Aviation

• předletové a poletové činnosti

• oblast provozu: Dálkové tratě, USA, Evropa, Karibik

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

• trestní bezúhonnost

• platný průkaz FCL ATPL nebo CPL

• platná přístrojová kvalifikace pro vícemotorová letadla (MEP/IR nebo TYPE/IR)

• ICAO English level 4 a výše

• platný Medical Certificate Class 1

Minimální požadované letové zkušenosti:

• celkový nálet: 1500 hodin

• 500 hodin na vícepilotních proudových letadlech (MPA)

• zkušenosti s dálkovými lety výhodou

Osobnostní předpoklady:

• Schopnost efektivně komunikovat, řešit konflikty a zátěžové situace

• Kultivované vystupování s dobrým mluveným projevem

• Snadná orientace v zahraničí

• Odolnost vůči stresu

• Organizační schopnosti

• Časová flexibilita

Nabízíme:

• platové ohodnocení dle Evropských standardů kategorie letadel business aviation

• pracovní smlouva na dobu neurčitou

• měsíční plánování služeb

• typová kvalifikace Bombardier Global 6000

• zaměstnanecké bonusy

• místo zaměstnání: Praha

V případě zájmu a splnění požadavků zasílejte CV na emailovou adresu career@eclair.aero

CAMO administrátor

• Organizace plánované a neplánované údržby převážně u zahraničních servisních organizací

• Průběžné sledování technického stavu letadel

• Aktualizace databází pro řízení údržby a sledování technického stavu letadel

• Koordinace řešení technických problémů s dispečery plánování letů

• Kontrola dokumentace po provedené údržbě

• Vedení technické dokumentace

Požadujeme:

• Obecná technická znalost letadel

• Ukončené středoškolské vzdělání, VŠ technického směru vítána (i před dokončením)

• Znalost EASA Part M výhodou

• Pokročilá schopnost práce na PC a s Microsoft Office

• Pokročilá znalost anglického jazyka umožňující práci

• Obecná znalost předpisů Úřadu pro civilní letectví a EASA výhodou

• Ochota práce o víkendech

• Samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

• Práci u perspektivní letecké společnosti

• Práci v profesionálním týmu

• Příjemné pracovní prostředí

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Práce vhodná pro absolventy a studenty v posledních ročnících VŠ

• Možnost odborného růstu

V případě zájmu zasílejte CV na emailovou adresu: vladislav.ovecka@eclair.aero

Provozní dispečer

• Příprava, monitorování a vyhodnocování letů

• Příprava letové dokumentace

• Zajišťování handlingových služeb, povolení pro lety

• Koordinace a komunikace s letovým personálem

• Kompletní podpora letu a zajištění všech služeb, které s letem souvisí

• Sledování norem posádek

• Doprodávání volné kapacity letadel

• Jedná se o práci v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

• Flexibilita

• Schopnost týmové práce

• Komunikativnost

• Dobrá znalost anglického jazyka, znalost dalšího světového jazyka výhodou

• Znalost práce s PC

• Praxe v letectví výhodou

• Řidičský průkaz sk. B

• Vzdělání v oblasti letecké dopravy, předchozí praxe výhodou (event. student )

Nabízíme:

• Perspektivní zaměstnání

Nástup:

• ihned, případně leden / únor 2018

V případě zájmu a splnění požadavků zasílejte CV na emailovou adresu viktor.bobek@eclair.aero

Sales Manager

Job Description:

• This role is to develop and support the growth of Eclair Aviation’s charter sales department in Prague by identifying and targeting potential clients. As the Sales Manager, you will promote Eclair Aviation’s charter sales services while retaining and growing existing client relationships by conveying the image and core values of the company.

Yourself:

• You are customer oriented and have ideally a previous experience in the charter department of a company of business aviation where service is the number one priority. You are used to work in shifts (including weekends and nights). You are alert, dynamic, you have a quick mind and you focus primarily on the quality of the services you are offering. You are able to work under stress, you know how to prioritize and you have a strong team spirit. You have a perfect command of the English language; additional languages will be an asset. Working in a sales or dispatch is a plus. Always available to answer the phone, check e-mails during the week and weekends.

Location:

• Prague

Entry:

• ASAP

Contract:

• Permanent

Address your application to:

If you are interested, send your application file (Motivation letter and CV) to viktor.bobek@eclair.aero

We shall respond only to the files corresponding to the above profile.