Career

Letecká společnost Eclair Aviation s.r.o. hledá do svého pracovního týmu vhodné kandidáty na pozice:

Letecký technik

Do kolektivu menší dynamické letecké společnosti hledáme posilu na pozici leteckého technika. Starat se budete o zajištění provozu flotily letadel skládající se z Large-size Bussiness jetu Global 6000, dvou Mid-size Bussiness jetů Gulfstream G200 a Learjet 60XR. Během příštího roku je předpokládáno rozšíření flotily o další 2 letouny.

Práce spočívá v:

• asistenci posádce při odletech a příletech letadel

• provádění traťové údržby

• předávání a přebírání letadel z a do plánované údržby

• provádění troubleshootingu a oprav pod záštitou smluvní Part 145 organizace

Požadujeme:

• SŠ v technickém oboru

• Platný průkaz AML B1, průkaz AML B2 výhodou

• Praxe v údržbě výhodou

• Schopnost orientace v anglické technické literatuře a komunikace se servisními středisky v Aj

• Řidičský průkaz skupiny B

Výhody práce u nás:

• Práce v malém kolektivu a možnost spoluvytvářet firemní prostředí

• Typový výcvik na letadlo Global 6000 a možnost výcviků na ostatní provozované typy

• Pružná pracovní doba

• Jsme rychle rostoucí společnost se stabilním zázemím

Kontakt pro zaslání CV a motivačního dopisu:vladislav.ovecka@eclair.aero

Účetní asistent/ka

Náplň práce:

• Příprava a zpracování prvotních účetních dokladů zejména pro fakturaci dle jednotlivých zakázek

• Evidence dokladů hrazených platebních kartou

• Vedení pokladny společnosti

• Kontrola plateb

• Evidence, monitoring a urgence pohledávek po splatnosti, řešení upomínek

• Spolupráce na přípravě podkladů, výkazů, reportů apod. pro vedení společnosti

• Komunikace s externí účetní společností, dodavateli, klienty

• Ostatní účetně – administrativní činnosti

Požadujeme:

• SŠ - ekonomické vzdělání

• Základní znalost účetní a daňové problematiky, včetně platné legislativy

• Dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office - zejména MS Excel

• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

• Dobré komunikační dovednosti

• Schopnost efektivně pracovat v týmu

• Schopnost samostatně řešit přidělenou agendu, dodržovat termíny

• Bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost

• Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

• Práci u perspektivní letecké společnosti

• Práci v profesionálním týmu

• Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6

• Odpovídající finanční ohodnocení

• Dlouhodobý zaměstnanecký poměr

V případě zájmu nás kontaktujte na adrese:career@eclair.aero