Career

Letecká společnost Eclair Aviation s.r.o. hledá formou výběrového řízení kandidáty na pozici:

Co-pilot pro letadlo super midsize jet Gulfstream G200

Náplň práce:

• provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály Eclair Aviation s.r.o.

• předletové a poletové činnosti

• oblast provozu: středně dlouhé a dálkové tratě

Podmínky pro zařazení do výběrového řízení:

• SŠ/VŠ vzdělání

• trestní bezúhonnost

• platný průkaz FCL ATPL nebo CPL včetně ATPL teorie

• platná přístrojová kvalifikace pro vícemotorová letadla (MEP/IR nebo TYPE/IR)

• ICAO English level 4 a výše

• platný Medical Certificate Class 1

Minimální požadované letové zkušenosti:

• celkový nálet: minimálně 300 hodin

• minimálně 50 h na turbovrtulových nebo proudových letadlech

Osobnostní předpoklady:

• Schopnost efektivně komunikovat, řešit konflikty a zátěžové situace

• Kultivované vystupování s dobrým mluveným projevem

• Snadná orientace v zahraničí

• Odolnost vůči stresu

• Organizační schopnosti

• Časová flexibilita

Nabízíme:

• platové ohodnocení dle Evropských standardů kategorie letadel business aviation

• pracovní smlouva na dobu neurčitou

• měsíční plánování služeb

• typová kvalifikace Gulfstream G200

• zaměstnanecké bonusy

• místo zaměstnání: Praha

V případě zájmu zasílejte CV na emailovou adresu: career@eclair.aero