Career

Letecká společnost Eclair Aviation s.r.o. hledá formou výběrového řízení kandidáty na pozice:

Samostatná/ý účetní

Požadujeme:

• minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru;

• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni;

• dobrou uživatelskou znalost práce na PC, MS Office - zejména MS Excel;

• znalost účetní a daňové problematiky nutná, znalost mzdové agendy výhodou;

• praxe z pozice senior účetní výhodou;

• dobré komunikační dovednosti, schopnost efektivně pracovat v týmu;

• schopnost samostatně řešit přidělenou agendu, dodržovat termíny;

• bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce:

• asistence u finančního řízení společnosti;

• příprava a zpracování účetních dokladů zejména pro fakturaci dle jednotlivých zakázek;

• evidence, monitoring a urgence pohledávek po splatnosti, řešení upomínek;

• kontrola plateb;

• řízení firemních účtů, bankovní platby;

• vedení pokladny společnosti;

• spolupráce na přípravě podkladů, výkazů, reportů apod. pro vedení společnosti;

• komunikace s externí účetní společností, bankou, dodavateli, klienty;

• ostatní účetně – administrativní činnosti

Nabízíme:

• práci u perspektivní letecké společnosti;

• příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích na Praze 6;

• odpovídající finanční ohodnocení;

• práci v profesionálním a přátelském kolektivu;

• nástup možný ihned;

• HPP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na neurčito

Junior účetní - asistent/ka

• provádění základních účetních operací;

• příprava a zpracování prvotních účetních dokladů zejména pro fakturaci dle jednotlivých zakázek;

• evidence dokladů hrazených platební kartou;

• ostatní účetně – administrativní činnosti.

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání ekonomického směru;

• základní znalost účetní a daňové problematiky;

• dobré komunikační dovednosti;

• anglický jazyk výhodou;

• schopnost efektivně pracovat v týmu;

• bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost.

Nabízíme:

• DPČ / DPP / zkrácený pracovní úvazek – pracovní doba na domluvě

CV s motivačním dopisem zasílejte na: career@eclair.aero